Skip to content Skip to footer

Spoznajte výhody bývania pri parku

Výborná lokalita

Lokalita rezidencie bývania Pri parku je naozaj výnimočná. Máte blízko všade: do mesta, na úrady, na školy, do obchodov, do Au parku, do parku. Toho malého za gymnáziom, ale aj do krásneho veľkého mestského parku. Bývanie Pri Parku si naozaj vychutnáte. S využitím garáže bude aj parkovanie bezproblémové.

Vlastný bazén aj park

K areálu patrí aj vlastný výnimočný oddychový priestor. Vlastný parčík a v ňom vlastný bazén. Jeho rozmery ponúkajú reálnu možnosť zaplávať si alebo sa aspoň ovlažiť, či zahrať sa v ňom s deťmi. Rozmery bazéna sú 10 metrov na dĺžku a 4 metre na šírku.

27 bytov a apartmánov

Projekt pri Parku ponúka rôznorodosť výmeru Vášho nového bytu, či apartmánu. Nájdete tu 2 až 5 izbové byty / apartmány zväčša s veľkými príjemnými terasami. Naozaj nádhera. Ale výber samozrejme necháme na Vás.

Moderný dizajn

Na exteriéri aj interiéri sme si dali naozaj záležať. Pripravili sme pre Vašu predstavu aj vizualizácie 2 reálnych bytov. Byty sú pôdorysne riešené veľmi funkčne, zaujímavo a interiérový design spĺňa najprísnejšie parametre a kreatívne pohľady. Budete bývať príjemne, funkčne a v modernom prostredí, ale zároveň v spojení s prírodou. Pozrite si video  
Prehrať video

Parkovanie v garáži

Na prízemí sa nachádza 11 samostatných garáží a v rámci rezidencie ďalšie parkovacie státia. Garáž si môžete prikúpiť k bytu, pre Vaše pohodlie a jeho väčšiu ochranu. Takže ponúkame vám vlastné parkovanie priamo v centre Piešťan. 

Priestranná dispozícia

Rozmery bytov / apartmánov  sa pohybujú od 52 m² (plus terasa) až po 5-izbový apartmán s veľkosťou vnútorného priestoru cez 121 m² plus viac ako 42 m² terasou. Naozaj bohatý výber. Pre Vašu inšpiráciu si pozrite video z vizualizácii navrhnutých pre 2 byty z projektu

Dokončenie december 2023

Tešíme sa na dokončenie tohto výnimočného projektu už v tomto roku 2023. Priebežne sledujte s nami vo fotogalérií, ako pokračujú stavebné práce. Už teraz tam nájdete fotky stavby z posledného obdobia. Ponúkame Vám jeden z pohľadov, ako bude stavba vyzerať:

Kontakt

Nech sa páči, dohodnite si stretnutie s našim poradcom.

Pomôže Vám veľmi jednoducho aj s prípadným financovaním kúpy bytu prostredníctvom hypotéky tak, aby Vás táto činnosť čo najmenej zaťažila a to bez akejkoľvek platby za sprostredkovanie.

Kontakt na oddelenie predaja
Rezidencia pri parku
Šafárikova ulica
„ulička za gymnáziom“
921 01 Piešťany