Skip to content Skip to footer
Lokalita - rezidencia pri parku

Centrum zelene, také je centrum piešťan

Mesto Piešťany ideálne kombinuje mestotvorné prvky s tými prírodnými. Vďaka svojej kúpeľnej tradícii dbá na pokoj, estetiku a dostupnosť služieb.
Dostatok zelene poskytuje kúpeľný park priamo v dotyku historického centra, na skok od rezidencie Pri Parku.

Moderné | štýlové | nadštandardné

VÍTA VÁS BÝVANIE PRI PARKU

Nová moderná rezidencia 27 bytov a apartmánov v samom srdci Piešťan. Len kúsok od centra a ešte
bližšie k parku. Cena napríklad 2-izbového bytu s vlastným bazénom priamo v areáli je od 216 000 €. Pozrite si krátke video vizualizácii exteriéru a interiérov projektu a pozrite si reálne
pôdorysy a popisy jednotlivých bytov:

TECHNICKÉ PARAMETRE STAVBY

Nosný systém budovy: nadzemné podlažia sú murované z tehál o hrúbke 250-300 mm a tvorené kombináciou zo železobetónových stropov a stĺpov. Kvalitou materiálov získate istotu a bezpečnosť pre svoj nový život.

Vnútorné medzi bytové priečky: obvodové výplňové murivá sú z tehál o hrúbke 300 mm. Medzi bytové steny a steny medzi bytmi komunikačnou chodbou sú navrhnuté z akustickej tehly o hrúbke 250mm a 300mm, ktorá spĺňa normu STN o zvukovej nepriezvučnosti. Takže susedov počuť nebudete. Vnútorné deliace priečky sú z tehál o hrúbke 100-140 mm.

Zatepľovací systém: obvodový plášť bude zateplený NOBASILOM o hrúbke 150 mm. Tepelná izolácia strechy je navrhnutá z EPS-S o celkovej hrúbke 300 – 510 mm. Určite ušetríte na kúrení – čo sa veľmi hodí !

Vstupné dvere do bytov: bezpečnostné protipožiarne s požiarnou odolnosťou EW30 D3 s rozmermi 900/1970mm, viacbodové uzamykanie osadené do oceľovej zárubne.

Okenné konštrukcie, zasklené steny: výplne otvorov – hliníkový 6-komorový profil. K tomu zasklenie: tepelno-izolačné troj sklo v bielej a hnedej farbe.

Úprava povrchu stien bytov: miestnosti bytu sú omietnuté sadrovou omietkou + 2x interiérová biela maľba. Inak tá biela teraz letí…

Balkóny sú kovová konštrukcie zábradlia so sklenenou výplňou. Spĺňajú samozrejme všetky bezpečnostné normy.

Vykurovací systém: bytová časť bude vykurovaná podlahovým vykurovaním v obytných miestnostiach. V kúpeľni bude doplnený praktický vykurovací rebrík.

Lokalita - širšie vzťahy

Z rezidencie Pri parku máte naozaj všade blízko. Ste priamo v centre, 5 minút peši od AU Parku, 2-3 minútky od najbližších obchodov, pár minút do veľkého mestského parku. Autom je to 5 minút napríklad na vlakovú stanicu, 7 minút k diaľnici.

Nezabudnite! V rámci areálu máte k dispozícii vlastný bazén, vlastný park, parkovanie pre Vaše auto. Toto všetko v centre, pri parku, jednoducho všetko na dosah.

Kontakt

Nech sa páči, dohodnite si stretnutie s našim poradcom.

Pomôže Vám veľmi jednoducho aj s prípadným financovaním kúpy bytu prostredníctvom hypotéky tak, aby Vás táto činnosť čo najmenej zaťažila a to bez akejkoľvek platby za sprostredkovanie.

Kontakt na oddelenie predaja
Rezidencia pri parku
Šafárikova ulica
„ulička za gymnáziom“
921 01 Piešťany