Skip to content Skip to footer

Prečo Bývanie pri parku?

Vaše otázky a naše odpovede

Každý človek má otázky a hľadá k nim odpovede. Najmä pri dôležitých životných rozhodnutiach. To o mieste, „kde budem bývať so svojou rodinou“ určite patrí medzi tie najdôležitejšie. Ponúkame vám 8 dôvodov, prečo si zvoliť práve bývanie v rezidencii „Pri parku“.

1. V prvom rade je to výborná lokalita. Len kúsok od centra, možno 3 minúty chôdze, a taktiež pár minút chôdze do krásneho mestského parku – jedného z najväčších a najkrajších na Slovensku. Naozaj ste tu priamo v meste, a pritom vlastne obklopený prírodou.

Aj priamo v areáli bude zabezpečená výsadba, resp. zachované historicky vyrastené stromy. Čiže tiež hneď pod oknami budete mať malý parčík. V Piešťanoch už asi nevznikne podobný komplex, ktorý by bol tak blízko a s takou vybavenosťou pri centre. Jednoducho už nebude kde…

2. Parkovanie. No, čo viac si želať! Mať priamo v areáli možnosť bezproblémovo zaparkovať, a to dokonca vo vnútorných garážach. Čiže základný problém tejto doby v mestách je aj v tomto prípade komfortne vyriešený. A pritom budete bývať „Pri parku“.

3. Vlastný bazén?! Pre Piešťancov je to už dlhé roky trošku „sarkastická“ až smutná téma. Ale je to tak. Budete mať s Vašimi susedmi len váš vlastný bazén. Nebude to klasická 50-tka ani 25-ka. Doslova pár metrov od prahu svojho bytu sa môžete ovlažiť a zaplávať v 10 metrovom bazéne. Takže o príjemné a „HEALTHY“ rána, či večere je aj týmto spôsobom postarané!

 

4. Kvalita stavby – v tomto projekte sme zúročili svoje dlhoročné skúsenosti, čo sa týka exteriéru stavby, interiérovej optimalizácie, interiérového designu a dokonca aj mnohé skúsenosti s výstavbou bazénov (napríklad projekt „Apartmány Linea“, či „Apartmány Privlaka“ v Chorvátsku). Pozrite si aktuálne našu fotogalériu a krátke video z predchádzajúcich projektov

5. Samotné materiálové prevedenie stavby  – link na časť o materiáloch- vás utvrdí v istote o bezpečnosti daného projektu. Spomenieme kvalitný nosný systém budovy, hrúbka obvodových múrov a priečok, použité materiály, technológie pri zateplení, kvalita okien, dverí, komfortný výťah a použité viaceré riešenia SMART domácnosti.

6. Zaujímavé a nadčasové interiérové riešenia zahŕňajú v sebe rôznorodé pôdorysy viacerých izieb, v mnohých prípadoch nadštandardne veľké terasy, exkluzívne riešenia jednotlivých izieb a okien s maximalizáciou presvetlenia. Zároveň vieme ponúknuť neštandardné a moderné riešenia interiéru. Pre inšpiráciu si pozrite krátke video z vytvorených architektonických návrhov dvoch reálnych bytov z tohto projektu. Aj takto presne môže vyzerať interiér vášho nového bytu v bývaní Pri parku 

7. Vykurovanie. Teplotu domova si komfortne budete riadiť sami. Moderné plnohodnotné teplovodné podlahové kúrenie vám dodá najvyšší komfort bývania, príjemné teplo a optimalizáciu nákladov za energiu. Všetko je vo vašej moci, a to vám dáva slobodu.

8. Dobrý pocit z bývania. To je to najdôležitejšie. Ideálne bývanie spája viaceré prvky toho, čo hľadáte vy aj vaša rodina. V projekte bývania „Pri parku“ sú spojené viaceré prvky a hodnoty, ktoré vám dobrú voľbu a príjemné bývanie zabezpečia: krásna architektúra, výnimočná lokalita, blízkosť prírody, nadštandardné vybavenie, bezpečnosť, blízkosť a kvalita.

Príďte sa sami presvedčiť. Bývanie „Pri parku“ bude dokončené do konca roka 2023 – teda už o pár mesiacov. Sledujte v našej galérii postup výstavby

 

Kontakt

Nech sa páči, dohodnite si stretnutie s našim poradcom.

Pomôže Vám veľmi jednoducho aj s prípadným financovaním kúpy bytu prostredníctvom hypotéky tak, aby Vás táto činnosť čo najmenej zaťažila a to bez akejkoľvek platby za sprostredkovanie.

Kontakt na oddelenie predaja
Rezidencia pri parku
Šafárikova ulica
„ulička za gymnáziom“
921 01 Piešťany