Skip to content Skip to footer

Čo všetko nájdete v Piešťanoch?

Malebné mestečko Piešťany, okrem známej liečivej vody a bahna ponúka omnoho viac. Ponorte sa do čítania a zistíte, že je to mesto pre váš nový domov.

Golf na dosah ruky.

Ak ste si vždy túžili zahrať golf, v Piešťanoch ho máte na dosah ruky. Navštívte golfový areál Golf & Country Club, ktorý sa nachádza v severnej časti Kúpeľného ostrova a premeňte svoj sen na realitu. Nemáte výstroj? Nevadí. Samozrejmosťou tohto klubu je požičovňa golfových palíc a výstroja. Návštevníkom ihriska je dispozícií golfová akadémia s 250 m cvičnou lúkou, tréningové jamkovisko na patovanie a čipovanie pod vedením profesionálnych trénerov, chipping green, putting green a driving range pre trénovanie odpalov, zimné Indoor s Golfblaster 3D simulátorom. Okrem toho tento areál ponúka všetko, čo ku golfovému životu patrí a to štýlovú kaviareň s reštauráciou a taktiež golfovú predajňu. Zmeňte svoje sny na realitu!

Relax hneď vedľa golfového ihriska. Užite si kúpele a piešťanské bahno:

Piešťanské bahno má silné protizápalové účinky, ktoré uvoľňujú svalové napätie a zmierňuje opuchy v oblasti kĺbov. Vzhľadom na vysoký obsah síry podporuje tvorbu chrupaviek, spojivových tkanív a medzistavcových platničiek. Bahno má tiež antifungálne účinky a baktericídny i antialergický účinok. Dokázaný je aj efekt pri liečbe ekzémov.  Piešťanské bahno má na pokožku podobný efekt ako kozmetické prípravky pripravené z výťažkov Mŕtveho mora. Tak prečo zbytočne utrácať na cestovanie, keď to môžete mať na dosah ruky? A bahnom to samozrejme nekončí. Piešťany majú okrem liečivého bahna aj zázračný prameň. Spojením liečivej vody a bahna vznikne špeciálna procedúra, ktorú nájdete iba v Piešťanoch.

Ako to funguje?

Základ tvorí zrkadlisko. To predstavuje bazén napustený piešťanskou liečivou vodou s teplotou 38 – 39°C. Kúpanie v bazéne prebieha bez plaviek, po dobu približne 15 minút. Po kúpaní v zrkadlisku nasleduje kúpanie v bahnisku. Bahnisko je bazén taktiež s liečivou vodou, ale dno tvorí až 30 cm vrstva piešťanského liečivého bahna. V bahnisku sa môžete poriadne vynatierať bahnom. Kúpeľ je zakončený celkovým suchým zábalom v trvaní 15 minút. Táto procedúra sa odporúča aj pri miernom prechladnutí alebo svalovej horúčke. Po nej sa budete cítiť ako znovuzrodení. Stačí vyskúšať. Zrkadlisko môžete navštíviť priamo na kúpeľnom ostrove. Stačí si len zavolať a objednať sa. Osobne odporúčame bahnisko a zrkadlisko v liečebnom dome Irma.

… a čo by to bol za zázračný prameň keby mu chýbala magická moc?

Zázračný prameň, ktorý každej deve manžela ukáže

Podľa legendy mali dievčatá piť z čarovnej vody presne deň pred sviatkom svätého Štefana. Ich budúci manžel a životná láska mal byť ten muž, ktorého na druhý deň stretnú ako prvého…

Je krásne sa na okamih zasnívať a prežívať s hrdinami povestí a legiend ich príbehy. Kúpeľný Ostrov so svojou krásou a liečivými prameňmi máte z rezidencie Bývania pri parku na dosah ruky (len 15 minút peknej pešej prechádzky).

P

 

Kontakt

Nech sa páči, dohodnite si stretnutie s našim poradcom.

Pomôže Vám veľmi jednoducho aj s prípadným financovaním kúpy bytu prostredníctvom hypotéky tak, aby Vás táto činnosť čo najmenej zaťažila a to bez akejkoľvek platby za sprostredkovanie.

Kontakt na oddelenie predaja
Rezidencia pri parku
Šafárikova ulica
„ulička za gymnáziom“
921 01 Piešťany